Jazda próbna

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Kielcach zaprasza ośrodki szkolenia kierowców do skorzystania z oferty odpłatnego udostępniania stanowisk egzaminacyjnych dla wszystkich kategorii prawa jazdy na placu manewrowym WORD w Kielcach w celu przeprowadzania jazd próbnych z udziałem osób oczekujących na egzamin państwowy w WORD oraz zapoznania się przez nie z infrastrukturą egzaminacyjną Ośrodka.

Jazda próbna realizowana jest pojazdem OSK pod nadzorem instruktora. Czas trwania jazdy próbnej wynosi 30 minut (lub wielokrotność 30 minut) i liczy się od momentu wjazdu pojazdu OSK na plac manewrowy Ośrodka.

Jazda próbna odbywa się poza godzinami, w których są przeprowadzane egzaminy państwowe na prawo jazdy. W chwili obecnej Ośrodek oferuje możliwość skorzystania z jazd próbnych w soboty od godz. 16:00 do godz. 18:00 oraz w niedziele od godz. 8:00 do godz. 18:00.

Warunkiem udostępnienia OSK stanowiska egzaminacyjnego na placu manewrowym jest zawarcie z WORD umowy (jednorazowo) oraz złożenie w DOZ WORD wniosku o udostępnienie stanowiska egzaminacyjnego (karty zgłoszenia) wraz z dowodem uiszczenia opłaty za jazdę próbną. Wysokość opłaty za jazdę próbną:

Poz. Kategoria prawa jazdy, w ramach której realizowana jest jazda próbna Czas trwania Cena [zł] + VAT Uwagi
1. Kat. B1, B 30 min. 40 zł + VAT 23%

[49,20 zł z VAT]
2. Kat. B96, B+E, C, C1, D, D1, C1+E, C+E, D1+E, T
3. AM, A1, A2, A Stanowisko nie jest wyposażone w urządzenia pomiarowe.
Szczegółowych informacji udziela Dział Obsługi Zdających WORD w Kielcach: tel. 41 368-03-50, 51, 52, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Do pobrania: